Yüklüyor...
Ucuz dörtlü soyunma dolabı mavi

Resmi büyütmek için tıklayın

Ucuz dörtlü soyunma dolabı mavi

ÜRÜN KODU: EKO DÖRTLÜ MAVİ


Ucuz dörtlü soyunma dolabı ( 67x36x200 h )

İncelediğiniz dörtlü soyunma dolabı boydan dikine iki kapak ve enine iki kapaktan oluşmaktadır. Her kapak içerisinde kancalı askılıklar bulunmaktadır. Dörtlü soyunma dolabı kapaklarına asma kilit takıla bilmekte ve güvenlik bu şekilde sağlanabilmektedir. Dörtlü soyunma dolaplarının tamamında DKP dediğimiz yüzeyi temizlenmiş zımpara yapılmış ve dekupe edilmiş sac kullanılmaktadır.

 

Farklı renklerde üretilebilen çelik soyunma dolapları bir çok farklı renkte üretilebilmektedir. (gri, mavi, kırmızı, kahve) renklerinde üretilebilmektedir. Dörtlü soyunma dolabının bir diğer özelliğide küçük mekanlar için ve tek iş elbisesi kullanan müşterilerimizn tercij sebebi olmasıdır yani iş önlüğü, tulum veya pantolun tipi iş elbiselerini ve günlük giysilerinizi muhafaza etmek için kullanılmaktadır.


Dörtlü soyunma dolabı siparişini online olarak internet mağazamızdan güvenli olarak verebilir ve Türkiye'nin herhangi bir noktasını teslim adresi olarak yazabilirsiniz. Ulaşım yerine göre dörtlü soyunma dolabı siparişlerinizin sonucunda ürünler paketlemeye alınarak ulaşım noktası göz önünde bulundurulmak kaydı ile kargoda zarar görmeyecek şekilde paketleniz ve ulaşımı yapacak firmaya teslim edilmektedir. 

 

Detaylı ölçü

En:67cm

Derinlik:36cm

Yükseklik:200cm

Kapı genişliği:27cm

Kapı yüksekliği:89,5cm

Bölüm iç derinliği:36cm

 
Ucuz dörtlü soyunma dolabı kırmızı Ucuz dörtlü soyunma dolabı kırmızı

   
Ucuz dörtlü soyunma dolabı mavi Ucuz dörtlü soyunma dolabı mavi

 

Telefon