Yüklüyor...
Ucuz üçlü soyunma dolabı mavi

Resmi büyütmek için tıklayın

Ucuz üçlü soyunma dolabı mavi

ÜRÜN KODU: EKO ÜÇLÜ MAVİ


"Ucuz üçlü soyunma dolabı mavi" En az 30 Adet alabilirsiniz..

Ucuz üçlü soyunma dolabı ( 67x36x175 h)

Eko üçlü soyunma dolabı üç adet bağımsız kapaktan oluşmaktadır. Üçlü Soyunma dolabı üç kişinin kişisel eşyalarını ve giysilerini muhafaza edecek şekilde üretilmiştir. Her kapağın iç kısmında en üstte bir raf ve bu rafın altında kancalı askılıklar mevcuttur.

Boy kapaklı üçlü soyunma dolabı genellikle uzun iş elbisesi ve benzeri giysileri kırıştırmadan ve ikiye katlamadan muhafaza etmenizi sağlamakla birlikte daha ferah bir soyunma dolabı tercih eden müşterilerimizin tercih sebebi olmaktadır. Bütün soyunma dolaplarında olduğu gibi boy kapaklı üçlü soyunma dolabın dada DKP ( Dekore edilmiş ve zımpara yapılmış ve bu sayede düzgün bir yüzey elde edilmiş olan saclardan kaliteli selislerde üretilmektedir. Günlük üretim kapasitesi 120-150 arası olup sipariş yoğunluğuna göre ve seçtiğiniz renge göre üretim süresi 1 ila 5 gün arasında değişmektedir.

Üretim sürecinin ardından siparişler paketlemeye alınarak ulaşım yerine göre kargoda veya ulaşım sırasında soyunma dolabını muhafaza edecek nitelikte paketlenmekte ve bu paketleme işlemi yapılırken Özellikle uzak mesafelere gönderilen dolaplarda paketlemeye ayrı bir özen gösterilmektedir.

 
Ucuz üçlü soyunma dolabı mavi Ucuz üçlü soyunma dolabı mavi

   
Ucuz üçlü soyunma dolabı kırmızı Ucuz üçlü soyunma dolabı kırmızı

 
 
Ucuz üçlü soyunma dolabı kahve Ucuz üçlü soyunma dolabı kahve

     

Telefon