Yüklüyor...

Dosya dolabı

Genellikle metal DKP sac malzemeden ve melamin malzemeden üretilen dosya dolabı çeşitleri ağırlıklı olarak Arşivlemenin ve sürkülasyonun yoğun olduğu işletmelerde işinizi daha iyi yapmak istiyorsanız, en az bir Dosya dolabına ihtiyacınız var demektir. Düzenli çalışmak her zaman verimli çalışmak ile doğru orantılıdır. Düzensiz çalışan insanlar ofis içerisinde yarım gün bir evrak veya dosyayı aradığına şahit olmuşsunuzdur. Hâlbuki gereksinim duyulduğu anda elinizde olabilecek bir evrak size zannettiğinizden daha fazla ivme kazandırabilir.

Çelik doasya dolapları 

Sizi en iyi biz anlıyor ve tanıyoruz. Dokümanlarınızı saklayacağınız dolapları olması gerektiği gibi iyi bir muhafaza sağlayacak şekilde üretiyor, mevcut 100, 150, 195’lik ve stokta olan diğer özellikteki çelik dosya dolaplarımızı kullanıp memnun kalan müşterilerimizin memnuniyetini sizlere garanti gösteriyoruz. Üniversite, hastane, okullar, şirketler, hukuk büroları, noter vb. aklınıza gelebilecekevrak ve dokümanları saklama ihtiyacı duyulan her yer… Toptan ve perakende satışlarımız ile de yine bir dayatma içine girmiyoruz. İster bir isterseniz otuz, kırk tane alın, Çelik Dosya Dolaplarınızı usulüne uygun paketliyor ve adresinize yolluyoruz. Eğer ki görmeniz ve incelemeniz içinweb sayfamızda tanıttığımız ürünlerden aradığınız özellikte bir Dosya Dolabı bulamadıysanız, lütfen bizlerle iletişime geçin. İstediğiniz dolabın ne gibi özelliklere sahip olmasını istediğinizi bizlere bildirerek sizin için özel üretebileceğimiz Çelik Dosya Dolapları hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Kullanımı, temizlenmesi kolay olan bu ürünümüzün en önemli özelliklerinden bir tanesi de,  birtakım hususi evraklarınızı içiniz rahat bir şekilde Çelik Dosya Dolaplarında muhafaza edebilmenizdir. Dedik ya sizleri ve isteklerinizi biliyor, bu alanda sadece kendimizle yarışıyoruz

İnternetten çelik dosya dolabı satın alınır mı?

Çelik dosya dolapları oldukça büyük, yani endüstriyel çapta kullanılan ürünlerdir. Bu tip ürünlerin internet üzerinden araştırılması çelik dosya dolaplarının ve niteliklerinin incelenmesi tabii ki mümkündür fakat çelik dolapta internetten alınır mı? Dediğinizi duyar gibiyiz. Öncelikle 21. yüz yılda dijital bir dünya ve dijital ticaretin ön planda olduğu bir dünya olarak tanımlayabiliriz. Yani evcil hayvandan çelik dosya dolabına kadar her alanda birçok üretici veya hizmeti veren firmalar kendilerini bu platformda tanıtmakta ve mümkün olduğunca küresel alıcılara ya da pazarlamacılara ulaşılabilmektedir. Çelik dosya dolapları da bu sektörlerden birisidir ve gelişmiş lojistik imkanları ile her noktaya ürün ebadına bakmaksızın ulaşım imkanları sunulmaktadır.

Özel amaçlar için dosya dolabı üretilebilir mi?

Birçok farklı amaç için dosya dolabı üretimi söz konusu olabilmektedir. Müşterilerimizin isteği üzerine bir çelik kasa gibi olmasa da farklı amaçlar için kısmen yüksek güvenlikli dosya dolapları üretilebilir. Örneğin konsolosluklar ve noterler için yangına karşı dayanıklı çelik dolapları veya değerli evrak veya eşyaları muhafaza etmek için özel kalın dkp saclardan üretilebilen ve son derece ağır ve kısmi güvenlik sağlayan dosya dolapları da üretilebilmektedir. Kilit sistemleri değiştirilerek dosya dolaplarının güvenlik dereceleri yükseltilebilir ve bu şekilde değerli evrak ve malzemeleri muhafaza edilmesi sağlanabilir.

Dosya dolabının faydaları.

İş hayatınız da dosyalarla haşır neşir iseniz ve artık düzen problemi yaşamaya başladıysanız, istediğiniz bir evrakı bütün dosyaları karıştırmadan bulamıyorsanız artık bir dosya dolabı almanız gerektiğini bizim yazmamıza gerek yok; hiç fark etmez aslında bir avukat bir doktor bir asistan bir sekreter bir öğretmen bir öğrenci olmanız dosya düzeni her iş ve her sektörde gereklidir. Zaman hepimiz için çok önemli olduğundan bir dosya dolabı sayesinde; dosya aramakla geçireceğimiz zamanı diğer işleri halletmek için kullanabiliriz. Biz her sektöre uygun olarak tasarladığımız dosya dolaplarını sitemiz aracılığı ile daha çok iş yerine tanıtıp her iş yerinin her iş sahibinin alması gerektiğini şiddetle tavsiye ediyoruz. İş sahipleri çalışanların paydoslarından kısacaklarına dosya dolabı alıp daha çok zaman kazanabilirler.

Çelik dolap ve güvenlik

Dolaplarımız bizim bütün bilgilerimizi gizliyorsa,bizim bi nevi kasamız,yada en gizli bilgilerimizi sakladığımız özelimiz ise,yada bizim değil de müşterilerimizin en özel dosyalarını,evraklarını onda saklıyorsak,o müşteriye ne kadar önem gösterdiğimizi ona anlatmak için en kaliteli en dayanıklı dosya dolaplarını tercih etmemiz lazım. İşte tam da burada biz devreye gireriz. Dolaplar günlük hayatta sıkça kullandığımız ürünlerdir. Soyunma dolapları genellikle spor kulüplerin de, havuz odalarında insanların değerli eşyalarını koydukları dolaplardır. Soyunma dolapları kiltli olduğu için gayet güvenlidirler. Dosya dolapları bürolarda, ofislerde, evlerde, holdinglerde sıkça bu gibi yerlerde kullanılmaktadır. dosya dolapları kilitli yani değerli özel eşyalarınızı sitemizden alacağınız soyunma dosya dolaplarına koyabilirsiniz. ekonomik uzun ömürlü krom demir kartoteks dolapları bizim sitemizde bulabilirsiniz. Ofislerde kullanılan soyunma dolapları aylık sayfalarınızı önemli bilgilerinizi dosya dolaplarında rahatça saklayabilirsiniz. Soyunma dolapları işçi dolabı olarak yer kaybını önlemektedir. küçük bir alanda bile bir çok çalışanın eşyalarını değerli eşyalarını barındırabilmektedir.


Bütün kapılarında kilit bulunmaktadır . Çelik soyunma dolapları çok sağlam ve dayanıklı çelik bir sacda üretilmektedir. Dolapdeposu olarak ürünlerimiz demir çelik sacdan üretilmektedir. İnce sacdan yapılan dolaplar fazla dayanıklı olamazlar. Piyasada satılan bir çok dolaplar ince sacdan yapılmaktadır ve dolayısıyla ömrüde kısa olur. Bizim ürünlerimiz ise kalın sacdan yani 0.70 mm sacdan yapılmaktadır. Yani ömür boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. 0.60 saclar yani ince saclar ortalama 2-3 sene kullanabilirisiniz ama 0.70 kalınlığındaki bir dolabı ömür boyu kullanabilirsiniz. yani dolap alırken bu gibi maddelere dikkat etmek gerekir.

Bazı şeyler görünümünde önündedir bu yazı böyle bir konuyu size anlatmak için hazırladığım bir yazı konumuz ise iş yerlerinde ofislerde,okullarda ve bir çok küçük yada büyük kuruluşta kullanılan Metal Dosya Dolabı; Avrupa ve Amerikada kullanılma oranı çok yüksek olan fakat ülkemiz de yavaş yavaş kullanılma oranı yükselen Metal Dosya Dolapları'nı kullanmak sandığınız kadar basit bir amaç için değildir. Yangın tehlikesi bir çok kuruluşta büyük korku olarak görülür dolayısıyla bunun önüne geçmek için yangın tüpleri,yangını söndürmek için araçlar,büyük hortumlar kullanılır ve bir çok yerde de tatbikat yapılır. Burdaki amaç yangın afetinden şirketlerimizi ve kuruluşlarımızı korumaktır ve sırf bu yüzden ülkemiz dışındaki bütün ilerlemiş ülkeler görünümü çok önemsemeden Metal Dosya Dolabı kullanırlar.

Telefon