Yüklüyor...

Soyunma dolabı

Soyunma dolabı modelleri genellikle dkp sacdan veya mel amin malzemeden üretilebilmektedir. Birçok farklı firma çelik soyunma dolabı üretimi yapmaktadır. Bir o kadarda arada fiyat ve kalite farkları ortaya çıkması gayet normal bir etkendir. Peki, çelik soyunma dolapları nerelerde kullanılmaktadır ve ne amaçlı kullanılmaktadır öncelikle ürettiğimiz ürünler endüstriyel soyunma dolapları olmakla birlikte farklı tarzda bir genç odası ve farklı bir oluşturmak isteyen müşterilerimiz soyunma dolaplarında sıra dışı renkler kullanarak evlerde de kullanmaktadır.

Çelik soyunma dolapları nerelerde kullanılabilir?

Evlerde kullandığımızdan çok daha farklı olan çelik soyunma dolapları endüstriyel olarak kullanılmakta ve kullanıcı sayısına göre ve işlevine göre çeşitlendirilmektedir. Birçok farklı çelik soyunma dolabı üretimi mevcuttur. Dileyen müşterimiz işletmesindeki çalışan sayısına göre alım yapmakta veya üretim şekline göre Örneğin z kapaklı çelik soyunma dolapları kapak şekillerinden aldığı ismi ile piyasada sıkça kullanılmaktadır fakat işçilik maliyeti ve dar iç mekânı ile tercih edilmemektedir. Bunun yerine boy kapaklı veya yarım kapaklı soyunma dolapları yer almaktadır.

İhtiyaca göre soyunma dolabı seçimi

Birçok işletmede Sportif aktivitelerin düzenlendiği kapalı veya açık alanlarda hem kullanılan giysilerin düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi ayrıca tertip düzenin sağlanması için soyunma dolapları kullanılmaktadır. Daha aklımıza gelmeyecek kadar farklı noktalarda kullanılan soyunma dolabı çeşitleride vardır. Örneğin beş yıldızlı bir otelin odalarında kullanılan soyunma dolabı modelleri ile sanayi tipi bir işletmede kullanılan soyunma dolabı birbirinden çok farklı olduğu gibi işlevsellik açısından da farklılıklar göstermektedir.

Soyunma dolabı nerelerde kullanılıyor ?

Örneğin Herhangi bir işletmenin soyunma dolabında kravat asacağı bulunması mümkün olmadığını düşünürsek kaliteli bir otelin odasındaki soyunma dolabında kravat asacağı bulunması gayet normal bir durumdur. İşlevsellik farkı olduğu kadar en azda görsel farklar mevcuttur. Örnek vermek gerekirse , Sadece amacına hizmet etmesi için üretilen bir soyunma dolabı modeli ile sadece amaca değil görselliğe de önem verilen bir yerde kullanılan soyunma dolabı mevcuttur.... Bunu da bir örnekle açıklamaya çalışalım Örneğin soyunma dolabını isterseniz çelikten isterseniz de kaliteli aksesuarlar kullanılarak ahşap malzemelerden de yapmanız mümkündür ikisi de aynı amaca hizmet eder fakat aralarındaki aksesuar ve görsel farkı birbirlerinden ayrılmalarına sebebiyet vermektedir. Personel düzenini sağlamak için çelik soyunma dolabı.

İlgilendiğiniz çelik soyunma dolabı dkp sacdan üretilmektedir. Asıl amacı disiplin sağlamak düzenli çalışma ortamları oluşturmak ve çalışan personelin hem güvenli bir şekilde kişisel eşyalarını muhafaza edebilecekler imkânlar oluşturmaktır ayrıca muhafaza edilen soyunma odalarının tertip ve düzenini sağlayarak çalışan personelin motivasyonunu max çıkarmak ve olası kaybolan eşya problemlerini ortadan kaldırmaktır....

İhtiyaca göre soyunma dolapları

Soyunma dolapları her zaman hayatımız da önemli yer taşır çünkü; yeri geldiğinde mahremimiz , yeri geldiğinde paramızı,ziynet eşyalarımızı,değerli mallarımızı içinde taşıdığımız önemli unsurlardır.Türkiye de hırsızlık olaylarının artması ile birlikte soyunma dolaplarında ki kalite ve güvenlilik oldukça aranmaya başlandı.İşte tam da bu yüzden sizlere daha kaliteli ve güven derecesi yüksek Soyunma Dolapları üretir olduk son aylarda satışlarımız bu alanda geçmiş tarihlere göre daha fazla arttı,önemli mekanların bir çoğu bizden Soyunma Dolapları sipariş eder oldu ve artık inanın müşterinizin size güvenmesini istiyorsanız siz de mekanınızın güvenliğini arttırın. Soyunma dolabı bir çok iş yerinde fabrikalarda otellerde askeriyede ve ofislerde bulunan bir elbise dolabıdır. Genellikle işe gelen kişiler günlük elbiselerini iş kıyafetini ile değiştirip kilitler ve kendilerine ait anahtarı kendilerine ait gözde saklarlar. Yüzme havuzlarına gidildiğinde ve spor merkezlerine bilet aldığında bir de anahtar verilir ve orada değerli ve özel eşyalar saklanır.

Soyunma dolabı kullanım yerine göre görüntü

Soyunma dolabı aynı zamanda iyi görünümü ile ortama uyum sağlar. Böyle bir eşya bulunduğu yerdeki mobilyalarla uyum sağlamak amacı ile özel ölçülerde ve renklerde yaptırabilmektedir. İyi ve güvenlik için özel olarak ve kullanım amacına göre yaptırılmalıdır. Soyunma dolabının içinde genellikle askılar bulunmaktadır. Çıkarılan giysiler askılara asılır. Ayrıca çekmeceler bulunabilir. Buraya da değerli çanta gibi eşyalarınız konulabilir.

Her bölmenin anahtarı kullana kişide olacağı için gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Genellikle kapılarda havalandırma bulunur. Çelik dolaplarımızda ise ızgara sistemleri mevcuttur. Bu sebeple içine konulan eşyalar arasında rahatlıkla hava dolaşımı olacağından koku yapmaz. Böyle bir dolabın yapımında genellikle sac kullanılır.

Telefon